Główna S p o r t Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych 27.09.2016
Narrow screen resolution Wide screen resolution default color green color orange color
Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych 27.09.2016 Drukuj

Eliminacje szkolne zostały zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców. Wśród dziewcząt najlepszy wynik uzyskała Ewa Niedzielska - uczennica klasy maturalnej. Kolejne miejsca na podium zajęły Katarzyna Jachimczuk - klasa czwarta oraz Ewa Podlodowska - klasa pierwsza. Grupa chłopców była bardzo wyrównana, jednak na najwyższym stopniu podium stanął uczeń klasy pierwszej - Paweł Banaś. Kolejne lokaty zajęli: Szymon Kłoda z klasy drugiej oraz Paweł Caban z klasy pierwszej. Gratulujemy wszystkim uczestnikom niesamowitej sprawności fizycznej!