Główna S p o r t Siatkówka - 22 kwietnia 2015
Narrow screen resolution Wide screen resolution default color green color orange color
Siatkówka - 22 kwietnia 2015 Drukuj
W środę 22 kwitenia reprezentacja chłopców w piłkę siatkową rozegrała już ostatni w tym sezonie, jak i składzie turniej! Chłopcy grali o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. Króla Kazimerza Jagielonczyka w Łęcznej. Konkurowali z 2 drużynami – jedna to ekipa gospodarzy, a druga Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej. System rozgrywek polegał na tym, że każda drużyna grała z każdym, a żeby było ciekawej każdy set do 25!
Pierwsze spotkanie rozegrała drużyna gospodarzy z „Górnicza”, wygrała „Górnicza”. Drugie spotkanie rozegrali „Nasi” z „Górniczą”. Walka była zacięta, co pokazuje fakt, że doszło do tie-breaku, w którym niestety, ale ulegliśmy. Jednak chłopcy na mecz z „Jagiellończykiem” wyszli z wiarą w zwycięstwo! Dzięki wierze i umiejętnościom, wygrali.
Wielkie gratulacje, gdyż przywieźli srebro!!!

Kijany reprezentowali:
przyjmujący Marcin Lech i Łukasz Protas, rozgrywający Damian Andrzejuk, środkowi Karol Ogronik i Łukasz Szkutnik, atakujący Arek Libera, ale także Sebastian Walczak i Krystian Cybul.
Chłopakami dowodził: Mirosław Włodarczyk

Drużyny które wzięły udział w turnieju:
*Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej (1miejsce)
*Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach (2miejsce)
*Zespół Szkół im. K. K. Jagiellończyka w Łęcznej (3miejsce)
 
Zobacz zdjęcia...