Główna Samorząd Uczniowski Co słychać? Jabłko zamiast papierosa
Narrow screen resolution Wide screen resolution default color green color orange color
Jabłko zamiast papierosa Drukuj

"Jabłko zamiast papierosa " - w piątek  20 listopada odbyła się taka akcja; była to bardzo dobra inicjatywa Samorządu; jesteśmy za tym aby było ich coraz więcej! Papierosy to wielki problem wśród młodzieży! większość ludzi nie zdaje sobie sprawy jakie poważne konsekwencje niesie palenie! często moda powoduje ze młodzi zaczynają palić, chcą się popisać się przed znajomymi i wieszcząc mówi że to tylko raz, ale to dopiero początek. czym wcześniej się zaczyna tym trudniej przestać; mamy nadzieje że dzięki sentencjom które znajdowały na jabłkach, palacze zastanowią się nad sobą!
„Nie pal papierosów
Gdy nie chcesz stracić włosów,
Bo papierosy tak szkodliwe są,
Że Twoje płuca czarne są.”
Ja nie palę i też żyję 
Bo te pety ą jak żmije.
Duszą, męczą, dokuczają 
i do raka przyczyniają.